Nowinki o naszym przedszkolu – bieżące wydarzenia

Zachęcamy do śledzenia informacji na temat działalności naszego przedszkola. Stale się rozwijamy i rozbudowujemy naszą ofertę dydaktyczną. Wsłuchujemy się w Państwa prośby i szybko reagujemy na wszelkie uwagi i rekomendacje. Jesteśmy otwarci na potrzeby dzieci i rodziców – jesteście dla nas najważniejsi!

Chłopiec zapisujący litery i cyfryRada Dzieci

Aby usprawnić komunikację na linii przedszkole – rodzice, podjęliśmy decyzję o założeniu Rady Dzieci. Od teraz mają Państwo możliwość współdecydowania o ważnych przedsięwzięciach i upowszechniania działań mających na celu ochronę praw dziecka. W skład Rady wchodzą dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Wśród zadań realizowanych przez RD znajdują się m.in. decydowanie o tematyce konkursów plastycznych, wyłanianie zwycięzców oraz promocja praw dziecka.

Klawiatura z likeFAN PAGE

Zapraszamy na fanpage naszego przedszkola na facebooku. Na bieżąco będą się na nim pojawiały wszystkie aktualne informacje z życia przedszkola, ogłoszenia, ciekawe zdjęcia, wydarzenia, informacje o realizowanych akcjach i kampaniach. To miejsce, w którym rodzice i nauczyciele będą mogli nawiązać między sobą kontakt, wymieniać informacje, komentować, informować o ciekawych wydarzeniach, zachęcać do udziału w akcjach. Wszystkich, których interesuje życie przedszkola, zachęcamy do polubienia facebookowej strony i czynnego udziału w jej współtworzeniu. Znajdź nas na  FanPage

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.