Podaruj swojemu dziecku

profesjonalną edukację

dołącz do nas

Nasza edukacja

jest doskonałą okazją dla Twojego dziecka

Dołącz do nas

Nasz program

może ukształtować geniusza

Dołącz do nas

Najlepsi nauczyciele

dla Twojego dziecka

Dołącz do nas

Pracujemy

codziennie dla Ciebie

Dołącz do nas

Projekty edukacyjne

PROJEKTY EDUKACYJNE REALIZOWANE W NASZEJ PLACÓWCE

  1. MAMO, TATO, WOLĘ WODĘ – Jest on odpowiedzią na narastający w polskim społeczeństwie, zwłaszcza wśród dzieci, problem z nadwagą i otyłością. Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać temu zjawisku. Celem programu jest promowanie właściwych nawyków żywieniowych, ze szczególnym uwzględnieniem roli wody w diecie, a także aktywności fizycznej i proekologicznych postaw.
  2. AKADEMIA AQUAFRESH – Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh” w ramach, której przedszkolaki wspólnie z bohaterami „Pastusiami” uczą się dbania o higienę jamy ustnej. Program realizowany jest w całej Polsce. Problem próchnicy jest nadal ogromny, a badania wskazują, że jesteśmy w czołówce krajów z największą skalą dzieci chorujących na tą chorobę! Naszym zdaniem najlepszym sposobem edukacji jest nauka połączona z zabawą.
  3. AKADEMIA PLAY DOH – to Ogólnopolski Program Edukacyjny koncentrujący się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych przedszkolaków. Celem Programu jest realizacja warsztatów wśród dzieci w wieku 3-6 lat według specjalnie przygotowanych kart z zadaniami na różne okazje.
  4. INNTERNATIONAL KINDERGARTEN – to organizowany przez studencką organizację AIESEC innowacyjny projekt edukacyjny skierowany do przedszkoli we wszystkich większych miastach na terenie całej Polski. W ramach projektu przedszkole odwiedzają studenci różnych krajów, którzy prowadzą zajęcia warsztatowe z dziećmi. Podczas Projektu dzieci z Przedszkola uczestniczą w zajęciach rozwijających kreatywność, które uczą współpracy oraz tolerancji.