Podaruj swojemu dziecku

profesjonalną edukację

dołącz do nas

Nasza edukacja

jest doskonałą okazją dla Twojego dziecka

Dołącz do nas

Nasz program

może ukształtować geniusza

Dołącz do nas

Najlepsi nauczyciele

dla Twojego dziecka

Dołącz do nas

Pracujemy

codziennie dla Ciebie

Dołącz do nas

Aktualności

RADA DZIECI

Brak komentarzy
W celu współdecydowania o ważnych przedsięwzięciach, upowszechniania praw dziecka i ich przestrzegania powołana została w przedszkolu Rada Dzieci. W jej skład wchodzą  dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Rada Dzieci decyduje o tematyce konkursów plastycznych, wyłania  prace zwycięskie, promuje prawa dziecka itp.
więcej

GAZETKA

Brak komentarzy
Drodzy Rodzice! Cieszymy się, że możemy Was znowu powitać w nowym roku szkolnym i zaprosić do czytania nowego numeru naszej przedszkolnej gazetki. Rozpoczął się kolejny rok edukacji poprzez zabawę. Będzie on pełen ciekawych doświadczeń – nowych umiejętności, przyjaźni, radości ze wspólnej zabawy, a
więcej

FAN PAGE

Brak komentarzy
Zapraszamy na fanpage naszego przedszkola na facebooku. Na bieżąco będą się na nim pojawiały wszystkie aktualne informacje z życia przedszkola, ogłoszenia, ciekawe zdjęcia, wydarzenia, informacje o realizowanych akcjach i kampaniach. To miejsce, w którym rodzice i nauczyciele będą mogli nawiązać między sobą kontakt, wymieniać informacje, komentować, informować o ciekawych wydarzeniach, zachęcać do udziału w akcjach.
więcej